Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.10) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
