Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.10) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Zoom
vi: Thu/Phóng
