Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.11) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Offset
cs: Posun

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Master
cs: Nadřízené
