Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.11) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: None
de: Keine

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Advanced Options
de: Erweiterte Optionen

en: Offset
de: Versatz

en: Opacity
de: Deckkraft

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Layout Settings
de: Layout Einstellungen
