Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.11) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Top
fr: Haut

en: Views
fr: Vues

en: Bottom
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: Offset
fr: Décalage

en: Opacity
fr: Opacité

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Layout Settings
fr: Paramètres de mise en page

en: Master
fr: Principal

en: README.md file not found.
fr: Le fichier README.md n'a pas été trouvé.

en: Enable Default CSS Styling
fr: Activer les styles CSS par défaut

en: Error loading help documentation.
fr: Erreur lors du chargement de l'aide.

en: README.md file could not be read from path: @path
fr: Le fichier README.md n'a pas pu être lu en utilisant le chemin : @path

en: Markdown processing failed: @message
fr: Le traitement du Markdown a échoué : @message

en: Error rendering README.md: @message
fr: Erreur lors du rendu du fichier README.md : @message
