Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.11) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
