Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.12) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Layout Settings
cy: Gosodiadau cynllun
