Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.12) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Layout Settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Master
fi: Isäntä
