Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.12) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
