Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.12) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: None
ru: Нет

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Offset
ru: Пропустить

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Animation type
ru: Тип анимации

en: Layout Settings
ru: Настройки Макета

en: Master
ru: Основной

en: Responsive Settings
ru: Адаптивные настройки
