Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.12) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: None
uk: Немає

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Offset
uk: Зміщення

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Layout Settings
uk: Параметри розкладки

en: Master
uk: Головне

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування
