Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.13) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades
