Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.13) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Bottom
da: Bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger
