Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.13) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Top
es: Superior

en: Views
es: Vistas

en: Bottom
es: Inferior

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Advanced Options
es: Opciones avanzadas

en: Opacity
es: Opacidad
