Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.13) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
