Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.13) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
