Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.13) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: None
ms: Tiada

en: Top
ms: Atas

en: Bottom
ms: Bawah

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan
