Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.13) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: None
nl: Geen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Layout Settings
nl: Instellingen voor lay-out
