Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.13) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Opacity
sv: Opacitet
