Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.13) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Bottom
tr: Alt

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler
