Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: None
lv: Nav

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
