Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Offset
sv: Kompensera

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Master
sv: Huvud
