Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
