Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно
