Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.7) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Top
mn: Дээд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
