Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.9) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
