WebAuthn (Passkey) (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Provider
ml: ദാതാവ്
