WebAuthn (Passkey) (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Label
kk: Атауы

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған
