WebAuthn (Passkey) (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Provider
sr: Провајдер
