WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Label
el: Ετικέτα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Provider
el: Πάροχος

en: Authentication
el: Πιστοποίηση
