WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە
