WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Provider
eu: Hornitzailea
