WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Provider
mr: प्रदाता
