WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas
