WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta4) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Actions
no: Handlinger

en: Reset
no: Nullstill

en: Label
no: Etikett

en: Unknown
no: Ukjent

en: User
no: Bruker

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Created
no: Opprettet

en: Page
no: Side

en: Role ID
no: Rolle-ID

en: Provider
no: Leverandør

en: Authentication
no: Autentisering

en: Allowed Roles
no: Tillatte roller

en: Drupal user
no: Drupal-bruker

en: Last Used
no: Sist brukt
