WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside
