WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Reset
uk: Скинути

en: Label
uk: Мітка

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Provider
uk: Постачальник

en: Security Options
uk: Параметри безпеки

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Allowed Roles
uk: Дозволені ролі

en: Drupal user
uk: Користувач Drupal

en: Security Key
uk: Ключ безпеки

en: Last used
uk: Останній раз використовували

en: Master
uk: Головне

en: Last Used
uk: Останнє використання
