WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Provider
gl: Proveedor

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal
