WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran
