WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta5) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ
