WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta6) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Provider
ar: المزود

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Master
ar: الرئيسي
