WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta6) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Master
fi: Isäntä
