WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta6) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Label
ja: ラベル

en: Unknown
ja: 不明

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Authentication
ja: 認証

en: Allowed Roles
ja: 許可された役割

en: Drupal user
ja: Drupalユーザー

en: Master
ja: マスター
