WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta6) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Security Options
oc: Opcions de seguretat

en: Master
oc: Maître
