WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta7) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Label
tr: Etiket

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Master
tr: Ana (master)
