WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta8) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina
