WebAuthn (Passkey) (1.0.0-beta8) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Reset
ms: Set semula

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Page
ms: Halaman

en: Role ID
ms: ID Peranan
