WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Authentication
et: Autentimine

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Master
et: Peamine
