WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Reset
ru: Сбросить

en: Label
ru: Метка

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Role ID
ru: ID роли

en: Security
ru: Безопасность

en: Provider
ru: Поставщик

en: Security Options
ru: Настройки безопастности

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Allowed Roles
ru: Разрешенные роли

en: Drupal user
ru: Пользователь Drupal

en: Master
ru: Основной
