WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Security
sv: Säkerhet

en: Provider
sv: Leverantör

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Drupal user
sv: Användare i Drupal

en: Master
sv: Huvud
